Грати КС 1.6

Views: 5575
For all Windows 7,8,10,11
With protection

checked by antivirus!
All cheats checked manually, all works! checked 10 месяцев назад

Вітаємо на нашому сайті  ви зможете скачати КС 1.6 безкоштовно з ботами та грати онлайн. Якщо ви впевнений гравець вам дуже сподобається наша версія геймдизайну. Унікальність збірки кс полягає в тому, що з нею ви зможете знаходити друзів, мати аватари чудової якості, спілкуватися у багатьох чатах, скачувати багато доповнень без жодних зусиль. давайте розповімо вам про збірку більш детальніше.

Ви зможете  слухати музику та радіо прямо у головному меню а також якщо що не закривати на хрестик  то також на сервері. Ви зможете знаходити друзів на сервері, або у таб,  натискаючи  mouse2, у меню клацніть іконку профілю. У головному чаті потрібно ввести спеціальні чат коди для смайликів  xD :p :n :)  та інши, більш детально у консолі. Новий TAB показує іконку поточного скілу, аватар,нікнейм, бали досвіду зароблені на сервері,фраги, смерті та пінг. У браузері можно сортувати сервери за модами, натискаючи кнопку - це дуже зручно. Сортування по пингу зараз неактуальне, бо 90% серверів з пінгом нижче за 50, а це дуже добре.

Ми подбали про захист вашого конфіга та файлів, можно робити сейв у хмарному сховищі, натискающи кнопку у  інфопанелі - це пункт у головному меню.
Окрім радіо, можна кидати власні треки мп3 до cstrike/mp3 та після перезапуску ви побачите новий список пісень. Ваша улюблена музика буде завжди з вами Стім модели, та 24 безкоштовні моделі кс 1.6 чекають у правому кутку. Чекбокс за ментів чи терористів выставить потрібну команду. Там же можна придбати моделі за рашистські гроші. 


Щоб придбати моделі за нашу валюту пишіть до icq 551931 або avril-lavigne@online.ua з темою придбання моделей, це десь 15 гривень за модель. Приватні моделі можна ставити не лише за команди, а собі ( вас будут бачити потужним велетнем, або карликом ) та друзям - ваші друзі будут выглядати більш цікаво. Більш ніж 200 моделей і це зроблено до появи аналогу у csgo steam. Крім цього вам доступни збройні кейси, де вас чекают топові моделі з ксго. Ви зможете бачити друзів крізь стени як у ксго, мати статичне перехрестя та навіть міняти його висоту! У інфопанелі ви знайдете більш ніж 20 різних опцій .


 • Якісні steam моделі
 • Відключення звуків GUI
 •  Відключення нового перехрестя
 • Звуки monsterkill при вбивстві.
 •  Сяйво для моделей.
 •  Невидима зброя.
 • Хак на бомбу - дистанція видна крізь стіни.
 •  Беззвучні постріли - хак для wallbang
 • Выключення нового Hud дизайну
 •  Прозора зброя
 • Спец. ефект вбивства.
 • Відключення різних елементів hud та багато іншого.


Новітня панель встановлювання доповнень може запропонувати вам

 • Десятки звуків пострілів, гранат, бомби.
 • Начальна пісня при старті. (50 шт)
 • Озвучка заручників, россійське радіо або радіокоманди з матами
 • Конфіги відомих гравців.
 •  Кс 1.6 Мапи - топові кс го порти мап призначенних саме для вас.

Скачуй кс 1.6 безкоштовно з аватарами, кожен аватар це 32-64 пиксельне зображення, яке у TAB виглядає краще за steam. Пункт Випадковий сервер дозволить швидко почати грати, а новий браузер з картинками у стилі source написанний з нуля вдовольнить навіть вибагливих гравців. Пункт обране - найулюбленіши сервери, а чат це місце зустрічи тих, хто бажає знайти нових друзів - для цього натисніть mouse1 на будь яку строку та у оверлеї на першу іконку зверху. Ще один засіб - бокове меню як Panorama UI де усього 4 таба-розділа, но 6 пунктів загалом. 

Натисніть на іконку чоловичого силуету, це сортування друзів онлайн чи офлайн яки грали за добу чи меньше. З ними можно спілкуватись через приватне повідомлення (лс). У статусі друга можно побачити грає він або тупить у меню, якщо грає то де саме - айпі. ТАБ 2- це лоббі з пошуком серверів разом с друзями. Ви сам або декілька чоловік разом заходите до лоббі, адмін лоббі ( перший хто зайшов ) ставить параметри пошуку та тисне кнопку "GO" - ви усі разом потрапляєте до одного сервера. Це зручно, якщо треба грати мікс. Натисніть ще раз таб2 і вы побачите список недавніх гравців - можно слати лс, добавляти до друзів, клік на іконку приціла покаже айпі де вони грають. Таб3 - Нещодавні союзники, це гравці, які грали з вами на одному сервері. Tab4 - Тут можна як схвалити заявку на додавання до друзів, так і відхилити на хрестик.

Якщо ви все це прочитали, то швидше качайте кс 1.6 безкоштовно та боріться за перше місце у глобальній статистиці - наберіть showtop на будь якому сервері та побачите топ гравців. Вбивайте супротивника - заробляйте бали XP.  Хочете бачити свою статистику, або статистику Інших гравців ? Натисніть кнопку профілю у оверлеї, це mouse1 на строку у чаті , tab + mouse1 та mouse1  на сервері. Дивіться відео я це робити нижче. Якщо залишилися питання - пишіть у коментарі.